👤

Mama kupiła szampon do włosów, mydło i krem do rąk. Za te zakupy zapłaciła 20 zł. Szampon kosztował pięć razy więcej niż mydło, a krem do rąk był o 6 zł droższy niż mydło. Ile kosztowała każda z rzeczy zakupionych przez mamę?