Odpowiedź :
[tex]P=\frac{W}{t}\\\\W=500 \ J\\\\t=5 \ s\\\\P=\frac{500 \ J}{5 \ s}=\boxed{100 \ W}[/tex]
Odp. Moc tego urządzenia wynosi 100 W.
[tex]P=\frac{W}{t}\\\\W=500 \ J\\\\t=5 \ s\\\\P=\frac{500 \ J}{5 \ s}=\boxed{100 \ W}[/tex]
Odp. Moc tego urządzenia wynosi 100 W.