👤

Pani Kasia kupiła kawę, czekoladę i ciastka. Za te zakupy zapłaciła 35 zł. Kawa kosztowała 4 razy więcej niż czekolada, a ciastka były o 5 zł droższe od czekolady. Ile kosztowała każda w rzeczy zakupionych przez panią Kasię? Wykonaj wszystkie niezbędne zapisy i obliczenia.
PROSZE O POMOC!!!