Odpowiedź :
Odpowiedź:
1.
Cp= ms/mr*100%
Cp= 50/200*100%= 25%
2.
Cp=ms/mr*100%
ms= Cp*mr/100%
ms= 60%*300g/100%=180g
180g cukru
300-180= 120g wody
3.
ms=Cp*mr/100%
ms= 20%*800/100%= 160g
Cp= ms/mr*100%
Cp= 260/900*100%=28,9 %
Wyjaśnienie:
Liczę na naj