Odpowiedź :
Odpowiedź:
v=s/t,gdzie s to droga, a t to czas
v=150/2
v=75 km/h
odp. Samochód jechał z prędkością 75 km/h
Szczegółowe wyjaśnienie:
Odpowiedź:
V=S:T
Szczegółowe wyjaśnienie:
S- 150 km
t- 2h
V=150 km: 2h= 75km/h
Odpowiedź:
v=s/t,gdzie s to droga, a t to czas
v=150/2
v=75 km/h
odp. Samochód jechał z prędkością 75 km/h
Szczegółowe wyjaśnienie:
Odpowiedź:
V=S:T
Szczegółowe wyjaśnienie:
S- 150 km
t- 2h
V=150 km: 2h= 75km/h