Odpowiedź :
Odpowiedź:
gruszki
6,60 : 1,5=4,40
truskawki
8,36 : 2,2=3,80
wiśnie
4,80 : 0,75=6,40
odp B
10 zł za 2 kg=5 zł za 1 kg
odp C
Szczegółowe wyjaśnienie:
Odpowiedź:
gruszki
6,60 : 1,5=4,40
truskawki
8,36 : 2,2=3,80
wiśnie
4,80 : 0,75=6,40
odp B
10 zł za 2 kg=5 zł za 1 kg
odp C
Szczegółowe wyjaśnienie: