👤

ihyyhbvgccxdzznbvgtty

Ihyyhbvgccxdzznbvgtty class=

Odpowiedź :

Odpowiedź:

1. m = F : a m = 10N : 0,2m/s2 = 50kg

2. m = F : a m = 4N : 0,2m/s2 = 20kg

Odp. Masa ciała 1 wynosi 50kg, a masa ciała 2 wynosi 20kg.

Wyjaśnienie:

N : m/s2 = kg