Odpowiedź :
mr= 350 g
Cp= 6%
ms=(Cp*mr)÷100%
ms=(6%*350 g)÷100%
ms=21 g
po odparowaniu:
mr2=350 - 70 g=280 g
Cp2= (21 ÷280)*100%= 7,5%
mr= 350 g
Cp= 6%
ms=(Cp*mr)÷100%
ms=(6%*350 g)÷100%
ms=21 g
po odparowaniu:
mr2=350 - 70 g=280 g
Cp2= (21 ÷280)*100%= 7,5%