👤

daje najjj zadanie 4 ​

Daje Najjj Zadanie 4 class=

Odpowiedź :

Odpowiedź:

0.95zl *100 = 95zl bo przesuwamy o dwa przecinki

Szczegółowe wyjaśnienie:

odp. 100 lizakow kosztuje 95zl

1 lizak: 0,95zł

100 lizaków: 0,95zł · 100 = 95zł

100 lizaków kosztuje 95zł.