Odpowiedź :
Odpowiedź:
P = ( e*f ) / 2 = ( 40 cm * 30 cm ) :2 = 600 cm²
P = a*h
a*h = 600 cm²
h = 24 cm
więc,
a*24 cm = 600 cm²
a*24 cm = 600 cm² / 24 cm
a= 25 cm
Proszę o naj ;)
Odpowiedź:
P = ( e*f ) / 2 = ( 40 cm * 30 cm ) :2 = 600 cm²
P = a*h
a*h = 600 cm²
h = 24 cm
więc,
a*24 cm = 600 cm²
a*24 cm = 600 cm² / 24 cm
a= 25 cm
Proszę o naj ;)