JAGODAPALUCHON JAGODAPALUCHON Matematyka Rozwiązane PROSZĘ O ROZWIAZNIE SPOSOBEM PISEMNYM! Pan Karol kupił 2,40 kg jabłek po 2,50 zł za kilogram i 1,73 kg gruszek po 4 zł za kilogram. Ile razem zapłacił za tę owoce ?