👤

Zad.2 Zapisz zdanie za pomocą równania. Równanianie rozwiązuj. Za album, który kosztował x złotych i grę, która była o 5 złotych tańsza zapłacono 142 złote.

Odpowiedź :

wszystko w załączniku. liczę na naj ^^

Zobacz obrazek ZEFIRYNAZA

On Studier: Inne Pytanie