👤

kolarz porusza się z prędkością średnią 40 km Jaką drogę pokona w podanym czasie a 15 minut 20 minut C 6 minut​

Odpowiedź :

15 min = 10km

20 min = 13 1/3km

6 min = 4km

Odpowiedź:

Jeśli chodzi o km/h to 15 min 10 km 20 min ok 13km 6 min 4km

Szczegółowe wyjaśnienie: