Odpowiedź :
Dane:
S = 40cm = 0,4m
F = 500N
W - praca
F - siła
S - droga
W = F × S
W = 500N × 0,4m = 200J = 0,2kJ
Mam nadzieję że pomogłam i liczę na naj.♡
Dane:
S = 40cm = 0,4m
F = 500N
W - praca
F - siła
S - droga
W = F × S
W = 500N × 0,4m = 200J = 0,2kJ
Mam nadzieję że pomogłam i liczę na naj.♡