Odpowiedź :
Odpowiedź:
[tex]dane:\\U=230V\\I=0,01mA=0,00001A\\\\szukane:\\P=U\cdot I\\\\rozwiazanie:\\P=230V\cdot 0,00001A=0,0023W[/tex]
Wyjaśnienie:
Odpowiedź:
[tex]dane:\\U=230V\\I=0,01mA=0,00001A\\\\szukane:\\P=U\cdot I\\\\rozwiazanie:\\P=230V\cdot 0,00001A=0,0023W[/tex]
Wyjaśnienie: