Odpowiedź :
Odpowiedź:
m = 2200kg
F = 3300N
przyspieszenie obliczamy ze wzoru a=F/m, czyli z II zasady dynamiki Newtona
a = 1,5 m/s^2
natomiast drogę ze wzoru s=[tex]\frac{at^{2} }{2 }[/tex]
zatem s = 168,75 m
Odpowiedź:
m = 2200kg
F = 3300N
przyspieszenie obliczamy ze wzoru a=F/m, czyli z II zasady dynamiki Newtona
a = 1,5 m/s^2
natomiast drogę ze wzoru s=[tex]\frac{at^{2} }{2 }[/tex]
zatem s = 168,75 m