👤

help szybko bo mam na matmie 5 minut

Help Szybko Bo Mam Na Matmie 5 Minut class=

Odpowiedź :

6m2= 300 zł :6= 50 zł

Odpowiedź:

2 * 3 = 6m²

6m² = 300zł    /:6

m² = 50zł

Odp. 1m² tej szyby kosztuje 50zł