Oblicz odpowiednIE wielkości fizyczne.Pilne!!

Odpowiedź:
1. Moc= 40W Wzór: P=W/t
2. Praca= 4000J Wzór: W=P*t
3. Czas= 2s Wzór: t= W/P
Obliczenia:
1. P=W/t
P= 400/10=40W
2. W=P*t
W=200*20=4000J
3. t= W/P
t= 400/200=2s