JULIAA20007ON JULIAA20007ON Matematyka Rozwiązane Zad. 3 Za 3 kg jabłek i 2 kg gruszek zapłacono 26 zł. Kilogram gruszek kosztuje o 3 zł więcej niż kilogram jabłek. Ile zapłacono za jabłka, a ile za gruszki?