NOTHING1211ON NOTHING1211ON Matematyka Rozwiązane 9 Wykonaj poniższe zadania.a) Sześć balonów kosztuje 14 zł i 40 gr. Ile należy zapłacić za dziesięć takichbalonów? Ib) Za jedenaście babeczek zapłacono 35 zł i 20 gr. Ile najwięcej takich babeczekmożna kupić za 25 zł i 60 gr?