On Studier
👤
ANONYMEON
ANONYMEON
Fizyka
Rozwiązane
W jakim czasie silnik miksera o mocy 800W wykona pracę 15kJ
Odpowiedź :
CHORACZANKA21435ON
CHORACZANKA21435ON
Odpowiedź:
P = 800 W
W = 15 kJ = 15000 J
t = ?
P = W/t
t =W/P
t = 15000/800 = 18,75 s
Answer Link
ZOBACZ WSZYSTKIE ODPOWIEDZI ( 52+ )
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
On Studier: Inne Pytanie
Prosze O Odpowiedzzadania W Załaczniku
Proszę O Całe Zadanie:)DAM NAJJBEZSENSOWNE ODP ZGŁASZAM
Plis Pomocy Na Jutro Dam Naj
Uzupelnij 5,2×....=0,0520,5×0,02=....×0,8=0,0240,3²=3,5÷.....=0,5:0,6=4
Proszę Pomóżcie Zadanie W Załączniku Daje Naj Helpp! Na Szybko Helppp!!!!!
3. Dodaj Do Podkreślonych Czasowników Niedokonanych Czasowniki Dokonar Wskaż Cząstki, Które Utworzyły Nowe Wyrazy. Aby Się Nie Nudzić, Można: • Spacerować Po Pa
Okresl Czy Liczba Została Predstawiona W Notaacji Wykładniczej . Uzasadni Odpowiedz . A)12000=1,2x10^4 B)3000=30x10^2
Wymien Z Tego Zdania Wszystkie Czasowniki Zeczowniki Idt W Ubiegłym Roku Szkolnym Uczyliśmy Się W Domach Gdyż Mieliśmynauczanie Zdalne .,prosze O Odpowiedz Z Gó
Te Dwa Zadanka,proszę Mam Na Jutro!!!/ Klasa 5
Ćwiczenia Dwa Zadania J.angielski
Pomoże Ktoś?❤️❤️❤️❤️
Hejka Proszę O Pomoc