Niech ktoś pomoże, błagam
Daje najj

Odpowiedź:
1. d=1
2.d=365
3. k=1000000m
4. p=0,2(7)V
Szczegółowe wyjaśnienie:
do 4 bo reszta chyba zrozumiała
V=km/h
p=m/sekundę
V=1000m/3600s=0,2(7)