Odpowiedź :
Odpowiedź:
to trzeba obliczyć objętość czyli v
Szczegółowe wyjaśnienie:
v - Pp x h
Pp=5x7=35m= 3500cm2
h=3cm
V=3500x3=10500cm3= 10,5m3
Odpowiedź:
to trzeba obliczyć objętość czyli v
Szczegółowe wyjaśnienie:
v - Pp x h
Pp=5x7=35m= 3500cm2
h=3cm
V=3500x3=10500cm3= 10,5m3