Odpowiedź :
Odpowiedź:
5zł- cena jabłek za kilogram
3*5= 15zł - cena za 3kg jabłek
80zł-15zł=65zł
65zł:6=10,8kg
Odpowiedź: Kupiono 10,8kg gruszek
Odpowiedź:
5zł- cena jabłek za kilogram
3*5= 15zł - cena za 3kg jabłek
80zł-15zł=65zł
65zł:6=10,8kg
Odpowiedź: Kupiono 10,8kg gruszek