👤

oblicz V, jeśli droga wynosi 210km, a czas 3,5h

Odpowiedź :

s=210km

t=3,5h

v=s:t

210km:3,5h=60km/h

Odp: Prędkość wynosi 60km/h

On Studier: Inne Pytanie