👤

6Za dwa zeszyty Wojtek zapłacił 9 zł. Oblicz cenę każdego zeszytu, jeśli jeden był o 20% tańszy od drugiego.

Odpowiedź :

Hej!

Przesyłam zadanie w załączniku

Pozdrawiam :)

Zobacz obrazek LIKESMATHS

Odpowiedź:Rozwiązanie w załączniku

Szczegółowe wyjaśnienie:

Zobacz obrazek MKAKRHKOC

On Studier: Inne Pytanie