👤

Firma zakupiła 4 laptopy i 3 projektory za 21 400 zł. Projektor był o 1300 zł droższy od
laptopa. Ile kosztował jeden laptop, a ile projektor?
(Opisz przedstawioną sytuację za pomocą równania)