LAUGIMNAON LAUGIMNAON Matematyka Rozwiązane 12. Wojtek kupił 1 kg jabłek po 2,50 zł za kilogram i 2 kg gruszek po 3,40 zł za kilogram. Ilereszty otrzyma Wojtek, jeśli zapłaci banknotem 20 zł? Tutaj tei iek