👤

Pomocy!!
Czy ktoś może wie jak to obliczyć ponieważ nie wiem jak to zrobić. Bardzo proszę o pomoc. Daje naj! 30pkt !!


Pomocy Czy Ktoś Może Wie Jak To Obliczyć Ponieważ Nie Wiem Jak To Zrobić Bardzo Proszę O Pomoc Daje Naj 30pkt class=

Odpowiedź :

Odpowiedź:

7,02*23%=1,61 VAT

7,02+1,61=8,63 cena brutto

2,20*23%=0,51

2,20+0,51=2,71

35,61*23%=8,19

35,61+8,19=43,80

21,69*23%=4,99

21,69+4,99=26,68

12,51*23%=2,88

12,51+2,88=15,39

5,32*8%=0,43

5.32+0,43=5,75

3,24*8%=0,26

3,24+0,26=3,50

3,92*8%=0,31

3,92+0,31=4,23

7,99*8%=0,64

7,92+0,64=8,56

4,13*8%=0,33

4,13+0,33=4,46

13,55*5%=0,68

13,55+0,68=14,23

16,94*5%=0,85

16,94+0,85=17,79

1,92*5%=0,10

1,92+0,10=2,02

0,38*5%=0,02

0,38+0,02=0,40

43,90*5%=2,20

43,90+2,20=46,10

Wyjaśnienie:

On Studier: Inne Pytanie