👤

proszę o pomoc
1. W 5dm3 roztworu jest 2,2 mola wodorotlenku sodu.Oblicz stężenie molowe roztworu.
2.Rozpuszczalnosc saletry sodowej w T=40°C wynosi 110g/100g wody. ile g tej saletry jest w 300g nasyconego rozrworu w T=40°C
3.po odprawianiu wody że 160g rozworu nasyconego w T=70°C otrzymano 30g subasyancji. oblicz rozpuszczalność tej substancji w T=70°C​


Odpowiedź :

Odpowiedź:

B i co 8druga połowa do znaj w fortnite na arenie międzynarodowej i regionalnej i turystyki aktywnej na arenie Pad nie Mam w minecraft na Xbox na go i nie wiedziałem że był to Nie chce się wczytać inną listę na arenie Pad do niej bo nie mogę