👤

2 Jedna butelka napoju kosztuje 2,49 zł. Promocyjny pakiet za 9 zł zawiera
cztery takie butelki. Cena jednej butelki z promocyjnego pakietu jest
niższa od regularnej o
A. 24 gr.
B. 49 gr.
C.75 gr.
D.96 gr.
Plisssss na teraz


Odpowiedź :

bez promocji - 9,96 zł

z promocją - 9 zł

Odp: D

9 zł : 4 = 2,25 zł

2,49 zł - 2,25 zł = 0,24 zł

Odp: A