Odpowiedź :
Odpowiedź:
?
Szczegółowe wyjaśnienie:
Ania kupiła 7 kg jabłek za 40 zł. Ile kosztuje kg jabłek?
1 kg jabłek kosztuje 5,71 zł.
Za 7 misiów Jaś zapłacił 40 zł. Ile kosztuje jeden miś?
1 miś kosztuje 5,71 zł
Odpowiedź:
?
Szczegółowe wyjaśnienie:
Ania kupiła 7 kg jabłek za 40 zł. Ile kosztuje kg jabłek?
1 kg jabłek kosztuje 5,71 zł.
Za 7 misiów Jaś zapłacił 40 zł. Ile kosztuje jeden miś?
1 miś kosztuje 5,71 zł