👤

1. Zapisz podane informacje za pomocą równań:
Ania kupiła X kilograma jabłek po 7 zł za 1 kilogram i zapłaciła 22,75zł.
………………………………………………………………………………………………
Pewną liczbę K zmniejszyłam o 3,7 i otrzymałam - 5,5.
………………………………………………………………………………………………