DAJE NA FIZYKA!!!!!! Z GÓRY DZIĘKUJĘ

Odpowiedź:
Dane:
m = 2kg
Cw = 4200J/kg
ΔT = 5
Q =?
Q = 4200 * 2 * 5 = 42000J
Wyjaśnienie:
Q = Cw * m * ΔT