👤

24 pudełka po 4 zł jedno ile będą kosztować wszystkie pidełka​

Odpowiedź :

24•4 zł=96 zł

wszystkie pudełka będą kosztować 96 zl

4*24=96

odp pudełka razem kosztują 96 zł.      (chyba)