CIASTECZKOCZEKOLADOWON CIASTECZKOCZEKOLADOWON Matematyka Rozwiązane Zadanie 4. Pączek jest dwa razy droższy od bułki. Za sześć bułek i jednego pączka Dorota zapłaciła 16zł. Ile kosztował pączek? Rozwiąż zadanie układając odpowiednie równanie.pomoze ktos plz?? dam naj kazdemuuu!!!! tylko szybkoooo