EWELLIINNAAON EWELLIINNAAON Matematyka Rozwiązane Przekształć pytanie tak, aby można było rozwiązać zadanie.Zapisz pytanie i rozwiązanie w zeszycie.Rower kosztuje 582 zł, a za hulajnogę trzeba zapłacić200 zł. O ile złotych hulajnoga jest droższa od roweru?27. Radzimy sobie z uczuciami