👤

2.Ile zapłacimy za 34 dag wędliny w cenie 16,50 zł za kilogram?
Wprowadź odpowiedź
3.Ile kupimy borówek za 10,78 zł jeśli kilogram kosztuje 24,50 zł?
Wprowadź odpowiedź
4.Ile kosztuje kilogram sera jeśli zapłaciliśmy 7,37 zł za 55 dag?

Prosiłbym o jak najszybszą odpowiedź, daje naj


Odpowiedź :

Odpowiedź:

Wiem tylko 2, soryyyy :(

2. 34 dag z 1kg= 34%     34% z 16,50 zł- 5,61 zł (Za 34 dag wędliny zapłacimy 5 złoty 61 groszy)

Szczegółowe wyjaśnienie: