👤

dam najjj __ Jaka jest moc sportowca, który podnosząc sztangę, pracę 656J wykonał w czasie 10 sekund?

Odpowiedź :

Odpowiedź:

W = 656 J

t = 10s

----------------------

P = ?

W = P*t

P = W/t= 656J/10s = 65,6 W

P = 65,6 W

Wyjaśnienie: