👤

Zad. 4
Rozwiąż zadanie za pomocą równania.
Filiżanka kawy i porcja lodów kosztują razem 15 zł, przy czym lody są o 3 zł droższe od
kawy. Ile kosztuje kawa?
szybko plis daje naj​