Odpowiedź :
Odpowiedź:
s = 135 km
Szczegółowe wyjaśnienie:
V = 45 km/h
t = 3h
s= ?
V = s/t, stąd:
s = V razy t
s = 45 km/h razy 3h
s = 135 km
Rozumiem, że chodzi o znalezienie "s"?
On Studier: Inne Pytanie
Klasa 7 Ćwiczenia Z Geografii Strona 6 Zad.3. Pomoże Ktośśśś? Pliss Jak Coś Nowe Wydanie 2020-2022r.
Klasa 7 Ćwiczenia Z Geografii Strona 6 Zad.3. Pomoże Ktośśśś? Pliss Jak Coś Nowe Wydanie 2020-2022r.
Klasa 7 Ćwiczenia Z Geografii Strona 6 Zad.3. Pomoże Ktośśśś? Pliss Jak Coś Nowe Wydanie 2020-2022r.