👤

jaką energię potencjalną posiada ciało o masie 4 k g znajdujące się na wysokośći 20m? przyjmij za g = 10 n/kg. na teraz szybko​

Odpowiedź :

Wyjaśnienie:

Ep = m×g×h

Ep = 4kg × 10N/kg × 20m = 800J