Odpowiedź :
Tak może, Ponieważ praca jest iloczynem siły działającej i przesunięcia
W=F*S
1J=4N*x
x=1J/4N
x=1/4m
Więc jeśli ciało przesuniemy o 1/4m to praca wykonana przez nas będzie równa 1J
Tak może, Ponieważ praca jest iloczynem siły działającej i przesunięcia
W=F*S
1J=4N*x
x=1J/4N
x=1/4m
Więc jeśli ciało przesuniemy o 1/4m to praca wykonana przez nas będzie równa 1J