Odpowiedź :
Odpowiedź:
V= Pp*H
Pp=6*6= 36
V= 36*10=360cm3
Szczegółowe wyjaśnienie:
Mam nadzieję że jest dobrze
V = Pp * H
Pp = 6 cm * 6 cm
Pp = 36 cm
V = 36 cm * 10 cm = 360 cm3
Pp = 6 cm * 6 cm
Pp = 36 cm
V = 36 cm * 10 cm = 360 cm3