JAKUBMASLAK282ON JAKUBMASLAK282ON Matematyka Rozwiązane Rozwiąż zadanie za pomocą równania. Zapisz pełne rozwiązanie. Za 6 soków pomarańczowych 2l i jedną czekoladę zapłacono 32,50zł. Sok jest dwa razy droższy od czekolady. Ile kosztuje jeden sok?Czytnik immersyjny