Odpowiedź :
Wyjaśnienie:
Fw = 300N - 100N = 200N
(siły musimy odjąć ponieważ mają przeciwne zwroty)
m= 4kg
a = Fw/m
[tex]a = \frac{200kg \times \frac{m}{ {s}^{2} } }{4kg} = 50 \frac{m}{ {s}^{2} } [/tex]
Wyjaśnienie:
Fw = 300N - 100N = 200N
(siły musimy odjąć ponieważ mają przeciwne zwroty)
m= 4kg
a = Fw/m
[tex]a = \frac{200kg \times \frac{m}{ {s}^{2} } }{4kg} = 50 \frac{m}{ {s}^{2} } [/tex]