a więc mówisz, że chcesz wejść do wieży Maga? Musisz udowodnić, że jesteś godzien by tego dostąpić. Odpowiedz na moje pytanie, a być może cię wpószcze Szklanka soku i porcja naleśników kosztują razem 15 zł. Przy czym naleśniki są o 3 zł droszże od soku. Ile kosztuje szklanka soku