EMIPIELASZKIEWICZPPON EMIPIELASZKIEWICZPPON Matematyka Rozwiązane Wojtek wziął na obóz 170 zł na słodycze wydał o 10 zł więcej niż na lody a napoje wydał 2 razy mniej niż na lody za 20 zł kupił upominki i 15 zł mu zostało Ile pieniędzy wydał na lody Daje NAJ! Help plzzzz