Bardzo proszę o zrobienie i wytłumaczenie tego zadania. Miernictwo elektryczne

kt=50 μs/dz
ka=2 V/dz
T= 8 dz
T=8*50 = 400 μs = 0,4 ms
f=1/T
f=2500 Hz = 2,5 kHz
A=2*2=4 Vpp
lub
A= 2 V
Tu trudno określić amplitudę, bo nie wiadomo czy to jest sygnał przemienny (w sensie czy 0...4 V czy -2..2 V).
Współczynnik wypełnienia: 50%