👤

Oblicz cenę detaliczną 1 kg gulaszu wiedząc że koszt produkcji wynosi 27 zł a marża 20%.

Odpowiedź :

Odpowiedź:

32,40 zł

Szczegółowe wyjaśnienie:

[tex]27 \times 20\% = 27 \times 0.2 = 5.4[/tex]

[tex]27 + 5.4 = 32.4[/tex]